•  
  dumelosw via Android

  -3

  pokaż komentarz

  Przynajmniej więcej miejsca na pomniki jest

 •  

  pokaż komentarz

  Niemcy zbudowali to Niemcy zniszczyli xD

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby się warszawiacy podporządkowali Niemcom, to nie tylko Pałac Saski by stał, ale i cała przedwojenna Warszawa. I ruskiego kloco-gówna by nie było w samym centrum.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: Teraz też podporządkowujesz się bezmyślnie "naszym panom", godząc się na wszystko i nie sprzeciwiając? Może to nie walka o swoje a właśnie mentalność homo sovieticus jest problemem złego stanu naszego państwa i społeczeństwa i nie powinno się jej propagować?

   Zresztą z historii pamiętam, że Rosjanie doszli do Berlina, czyli musieli przejść przez Polskę. Nawet gdy Warszawa była zdobyczą i ludność stale sprzeciwiała się Niemcom ci planowali jej ufortyfikowanie i obronę. Mając więcej czasu i bardziej uległych mieszkańców z pewnością lepiej by się przygotowali i długo wykrwawiali Warszawę w celu opóźnienia postępu Rosjan na froncie wschodnim. Raczej skończyłoby się z podobnie zniszczoną stolicą, a pałac kultury i w tym scenariuszu by górował nad miastem.
   Zresztą świetną logiką jest współpraca z kimś kto chce twojej eksterminacji. I jak wiemy dosłownej eksterminacji i to w sposób niemalże przemysłowy a nie po prostu skonfliktowany z jakiegoś powodu

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: Gdyby tak bylo to nie powstal by taki debilny wpis jak Twój....poprostu by Cebie tu nie bylo.

 •  

  pokaż komentarz

  Pięknie ktoś was zagrzewa co jakiś czas o reparacje. Jestem tym naprawdę zbudowany jak łykacie. Ciekawi mnie kto to? Petersburg czy Jerozolima?

  1. W kwestii reparacji. Pojedźcie sobie na Mazury albo do Wrocławia albo do Gdańska i Sopotu i WTEDY pogadajcie o reparachach. A raczej o tym ile warte są te ziemie które trzebaby zwrócić jak się dostanie te reparacje.
  2. Pałac Saski (o czym nie wiedzialem do wczoraj) zbudował jakiś rusek, więc ewentualne odszkodowanie pewnie według waszej logiki powinno pewnie pojść do putina?
  3. O odszkodowanie możecie się niezawodnie upomnieć w Berlinie korzystając z brygady podarowanych nam poniemieckich czołgów rdzewiejących (o przerpraszam stacjonujacych) pod Warszawą.

  Mniej pary, a wiecej myślenia ziomale.

 •  

  pokaż komentarz

  Zburzyć pomnik Stalina w Warszawie (PKiN) i odbudować Pałac Saski.

  •  

   pokaż komentarz

   @ORP_Romuald_Rajs: Oczywiście zburzyć budynek wart miliard dolarów i na złość ruskim wykopać tam dziurę o takiej głębokości jak wysoki był PKiN.

  •  

   pokaż komentarz

   @ORP_Romuald_Rajs: Jeśli ktoś chce wyburzenia pałacu kultury ze względów ideologicznych to wyburzając go właśnie ideologicznie przegra. W historii nie brakuje przykładów gdy tłumy wdzierały się do pałaców i świątyń grabiąc je i niszcząc. Uważasz to za zwycięstwo? Za postęp? Osiągnięcie? To po prostu destrukcja, nic imponującego i nic niezwykłego bo każdy to może zrobić i pokazuje raczej tylko frustrację.
   Chcemy ideologicznie zmniejszyć wagę pałacu kultury? Odebrać mu status symbolu Warszawy? To może stwórzmy warunki by u nas ludzie mogli się bogacić i stawiać budowle, które przyćmią pałac kultury. Wtedy faktycznie pokazuje się, że przyszło coś nowego i lepszego, a skoro tak nie jest to może faktycznie nie przyszło lub cały czas trwamy w jeszcze bardziej pokręconym przez dekady przekształceń socjalizmie

  •  

   pokaż komentarz

   @Abstraktor: sprzedać to gówno na aukcji (kto da wiecej) i zapomnieć o temacie. Prywaciarz najlepiej zdecyduje co z tym co tam ma stać.

   I stalin w grobie sie przewroci.

  •  

   pokaż komentarz

   @ORP_Romuald_Rajs: @starszyoborowy: @Abstraktor:

   Zburzmy Pałac Kultury i posadźmy tam trawkę! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ #pdk

Billionaire - Yo Yo Honey Singh | RS4 Badge Emblem Decal Sticker Logo A4 S4 RS Audi boot lid rear trunk tailgate | Facebook