•  

  pokaż komentarz

  Ja nie reaguje na prawde krytycznie. Krytycznie reaguje i źle się czuje za każdym razem kiedy ktoś przytacza kłamstwa Grossa- a źródła bardzo łatwo zweryfikować - są podane w wyroku IPN który brzmi nastepująco: : Postanowienie o umorzeniu śledztwa w.s. mordu w Jedwabnem z powodu niewykrycia sprawców czynu, IPN, 30.VI.2003, S 1/00/Zn, , jak zweryfikować to że Niemcy spalili Żydów w stodole- tez sa podane fakty ile razy Niemcy w taki sposób postępowali, Polacy nigdy w historii wojny nie popełnili takiego czynu aby kogoś spalić żywcem. Nawet ma kresach, gdzie miały miejsce lokalne pacyfikacje wsi, z których bandy żydowskie i ukraińskie ostrzeliwały w 1939 r. polskie oddziały, nie doszło do incydentów palenia ludzi żywcem.
  Może Niemcy mieli takie zwyczaje? Sprawdźmy. Okazuje się że już od września 1939. Popatrzmy (opisane zbrodnie to wierzchołek góry lodowej): Zbrodnia w Szczucinie, Zbrodnia w Uryczu, Synagoga w Będzinie. Po 1939 jeszcze niejednokrotnie staroniemiecką (a nie – staropolską) tradycją palono ludzi żywcem: Zbrodnia w Ciepielowie 1942, “4. VII. 1943, Bór Kunowski – 43 osoby spalono żywcem w stodole za udzielanie pomocy oddziałowi partyzanckiemu, składającego się głównie z Żydów, którzy uciekli z getta.”;”VIII. 1944, Sasów – za udzielanie pomocy około 100 Żydom ukrywającym się w pobliskich lasach, Niemcy zamordowali i/lub spalili żywcem wszystkich mieszkańców wsi, pilnując, by nikt nie uciekł z płomieni.”, 18 V 1943 roku w Szarajówce Niemcy spalili żywcem 58 osób, zastrzelili 9 i zniszczyli całą wieś., Zbrodnia w Podgajach – SS-mani spalili żywcem jeńców z 3. pułku piechoty 1 Dywizji WP. Gardelegen – 13 kwietnia 1945 Niemcy (jednostka SS) spalili żywcem w stodole 1016 osób, więźniów obozu koncentracyjnego,wyzwolony oboź przez brygade Świętokrzyską z tysiącem żydówek który miał być podpalony w Holiszowie(Czechy), czy Michniów-kilkaset osób spalonych żywcem w stodole.
  Dlaczego Polacy dziś nie wiedzą nic o tych zbrodniach? Bo to jest ta historia, której Polaków nikt w III RP nie chce uczyć. Polacy mają przepraszać za Jedwabne-nie swoją zbrodnie,zainspirowaną przez okupanta,Mają uznać zbrodnie SS i Gestapo za własne zbrodnie. (…) Dlaczego tak sie dzieje- trzeba poznać wrogie zwyczaje aby sie o Tym przekonać: *haggada – relacjonowanie zdarzeń w taki sposób, by było to korzystne dla narodu żydowskiego. Takie podejście do „badań” historycznych nakazuje ignorować wszelkie niewygodne fakty (wymuszanie przez żydowskich oprawców z UB zeznań, samooskarżeń polskich świadków i przyjmować bezkrytycznie kłamstwa.

 •  

  pokaż komentarz

  "O ile Polacy stawiają znak równości między totalitaryzmem nazistowskim a bolszewickim, o tyle Żydzi traktują nazizm jako absolutne zło, zaś bolszewików postrzegają niejednoznacznie"
  Po pierwsze to nawet w odniesieniu do Polaków znak równości nie jest uzasadniony. Totalitaryzm nazistowski chciał nas Polaków jako Słowian fizycznie eksterminować w następnej kolejności po Żydach. Totalitaryzm komunistyczny chciał nas zwasalizować i wprząc do swojej machiny wojennej.
  A co do Żydów, to jest zrozumiałe że inaczej oceniają totalitaryzm, który chciał ich jako cały naród zlikwidować fizycznie, a inaczej ten drugi, który deklarował, że nie są gorsi od innych narodów (bo wszystkie są równe), a w dodatku dawał im szanse awansu.

 •  

  pokaż komentarz

  Żydzi posiadaja cechy mężczyzny, nie kumam,
  przecież każdy z nich poddaje się zabiegowi na prąciu, jakby był od początku, od narodzenia, zdeformowany,
  a może mają jakieś problemy genetyczne i muszą
  obrzezać swoje dzieci

 •  
  emilos360

  +1

  pokaż komentarz

  AJ WAJ!!! 6 MILIARDÓW!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież większość żydów, którzy zginęli na wojnie, to byli polscy żydzi, którzy w sumie mają niewiele wspólnego z ludźmi okupującymi dzisiaj Palestynę.

└ Musikinstrumente | Turfmaster Gartenanhänger Geräteanhänger a. galvanisiertem Stahl Nutzlast 450 kg | Pest Control