•  

  MK11 Reveal za nami. Czego się dowiedzieliśmy?

  Roster:
  Podstawowy roster zawiera 25 postaci (postać z preordera prawdopodobnie będzie liczona jako 26).
  Oficjalnie potwierdzone, grywalne postaci: Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Sonya Blade, Skarlet, Baraka, Geras, Shao Kahn (preorder).
  Postaci, które pojawiły się w oficjalnych materiałach, ale nie widzieliśmy ich gameplay'u: Liu Kang, Kung Lao, Kitana (jej postać widnieje też na ikonie Kustomize), Cassie Cage, Kronika, Shinnok. Przez ekran przemknęła też postać, której kolorystyka i sposób poruszania się wskazuje na Kabala.
  Ed Boon powiedział, że postaci będą musiały zmierzyć się z młodszymi wersjami samych siebie, a w trailerach widzimy młodsze wersje Liu Kanga oraz Kung Lao, można więc uznać, że także będą grywalni. (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Przecieki i plotki:
  Podczas turnieju w LA dwóch graczy podało jako swoje mainy z MK11 Jade i Raina. Rain widoczny jest także na ikonie Konquer.
  Na monitorach w klipie Mortal Kombat 11 - Official Behind-The-Scenes Look widoczny jest Johnny Cage (także jego gameplay).
  W tle areny Black Dragon Fight Klub widoczna i wyeksponowana jest postać, która przypomina Kano.
  Pojawiły się plotki, jakoby jeden ze streamerów dotarł do menu potwierdzającego obecność Jaxa, Noob Saibota, Shang Tsunga oraz Kabala.

  Areny, które zostały zaprezentowane podczas Reveal:
  Black Dragon Fight Klub, Shang Tsung's Island Ruins, Special Forces Desert Command.

  Inne:
  Fatal blows zastępują X-ray i można ich użyć tylko 1 raz podczas walki.
  Powrót brutality. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Customizacja postaci...
  Ronday Rousey jako Sonya Blade i Steve Blum w roli Sub-Zero.
  Edycja kolekcjonerska zawiera maskę Scorpiona, jej cena to 299$ i wygląda na to, że będzie dostępna tylko w Gamestop.

  Moje odczucia:
  Bardzo cieszę się na powrót Scarlet i jestem ciekawa, jak ją potraktują w obecnym timeline. Po raz pierwszy w historii widzimy ją też bez maski! Jest śliczna, choć brakuje mi jej rubinowych włosów. Jej nowy wygląd i - być może - nowa historia przypomina trochę zabieg, jaki przeszedł Ermac w Decepcji i który wyszedł tej postaci na dobre, jestem więc dobrej myśli. Scarlet to moja ulubiona kobieca postać w MK, więc nie mogę się doczekać, aż zagram nią w tej nowej, odświeżonej wersji. 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  Chciałabym zobaczyć też swoich ulubieńców - Ermaca i Kenshiego. Obaj zasługują na to, żeby wreszcie dostać swoje rozdziały w storyline. Szczególnie Kenshi - był jedynym rodzicem Kombat Kids, który nie dostał własnego rozdziału w MKX i nie znamy jego pełnej historii w obecnym timeline... Co ze Studnią Dusz? Czy Ermac strzegł Sento? Przecież to idealny pomysł na walkę starszy vs. młodszy Kenshi. Niestety, mam obawy, że w MK11 posiedzą na ławce rezerwowych.
  Za storyline odpowiada Shawn Kittelsen, który napisał także komiksy poprzedzające MKX. Historia w komiksach podobała mi się bardziej, niż ta w MKX, więc mam nadzieję, że i tutaj się nie zawiodę. Podróże w czasie, boss-kobieta... Może powrót kamidogu? Może być ciekawie.
  Sub-Zero pozbawiony swoich lodowych klonów? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  Gameplay wygląda na dynamiczny, a przerywniki filmowe nadają walkom dramatyzmu i są bardzo efektowne. Poza tym - wysoki poziom brutalności, duuużo krwi i świetne fatality. Baraka jedzący mózg? Bardzo pozytywnie. Chciałabym zobaczyć już pozostałe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A jakie są Wasze odczucia i oczekiwania? Kogo chcecie zobaczyć, a kogo macie już dość?

  #mk11 #mortalkombat11 #mortalkombat
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Za dzieciaka przejście tego etapu wymuszało wiele emocji jak i strachu, do dzisiaj pamiętam swoje pierwsze kroki w mieście Ravenholm po ucieczce z Black Mesa East :)

  Ravenholm to stare górnicze miasto, które służyło za schronienie dla uciekinierów z City-17. Gdy Kombinat się o tym dowiedział zbombardował miasto na skutek czego zostało one zamienione w "Zombie Town".

  Wiele informacji i ciekawostek na temat miasta Ravenholm http://half-life.fandom.com/wiki/Ravenholm

  #gry #staregry #halflife #ciekawostki #nostalgia #gimbynieznajo
  pokaż całość

  źródło: hl.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ERrorMACro

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Ending Soon | Fairy Tail 490 | Pinky Cheung