•  

    w swoim #laptop #lenovo g500h od paru dni mam mały problem - przy ruszaniu klapą na ekranie mam efekt stroboskopu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zastanawiam się nad samodzielnym #serwislaptopow, tylko pytanie dla bardziej obeznanych w temacie - czy przy tego typu usterce mogę w ciemno strzelać, że winowajcą jest taśma matrycy czy jednak istnieje szansa że może być to jednak coś innego?

  •  

    Jakiś czas temu zmieniłem pracę, i od tego czasu auta praktycznie nie używam. Miesiąc temu wystawiłem je do sprzedaży, jednak w międzyczasie okazało się że będę musiał wymienić/regenerować półosie. Zastanawiam się czy w takim przypadku lepiej opisać w ogłoszeniu co jest nie tak i zejść z ceny, czy też bardziej opłaca mi się dokonać naprawy i trzymać obecną cenę.

    Druga opcja z uwagi na to, że auto jednak chcę sprzedać nie wydaje mi się zbyt sensowna niemniej wydaje mi się, że przez wiele osób taki samochód może być odebrany jako totalnie zapuszczone wozidło. Poza tą usterką auto zadbane, w 100% sprawne. #motoryzacja #samochody pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ganon

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)

Que Delícia BR – Edição 8 – Sucos Refrescantes e Saudáveis – 2019 | 山本弘 | Demonia Undertaker (2017)