•  

  W sobotę przyleliśmy wezwanie do broni od Citizen's Coffee Company. Ater Dracones tym razem było w zespole niebieskim którego celem było przejęcie Vipa z rozbitego Hammerheada. Reprezentantami AD byli Ojciec Toteo grvchA J4nosiki ja (do drugiego etapu dołączył do nas kowal).
  Po około 30 minutach byliśmy na Daymar gdzie na Valkyrie załadowaliśmy 3 Cyclony, kolejno udaliśmy się do punktu zbiorczego oddalonego o 6km od HH. Zespól AD zajął 2 Cyclony a reszta drużyny przesiadła się do Freelancera, po drodze jeden z pojazdów niestety miał wyparek i wylądował na boku wtedy straciliśmy pierwszego członka naszego zespołu który zapadł się do jadra księżyca. Chwile później cały drużyna w MAXiu został trafiony z railiguna i zginęła (tarcze najwyraźniej nie zadziałały ¯_(ツ)_/¯). Po ponownym przegrupowaniu na Olisar zespół Freelancera przybył akurat na czas kiedy zaczynaliśmy podejście Cyclonami. Walka trwała przeszło 30 min i w dużej mierze dzięki niecierpliwości zespołu broniącego Vipa z każdą minuta zmieszaliśmy liczebność wrogów, zawzięta walka przy windzie towarowej i parę skrzynek granatów pozwoliły nam przejąć główny pokład i w kompletnym składzie AD zaatakować mesę gdzie znaleźliśmy Vipa. To był koniec pierwszego etapu teraz naszym zadaniem była eskorta pojmanego do Valkyri niestety przez niedogadanie się zamiast pieszo wsiedliśmy do Freelancera a Vip pojechał Cyklonem przez co zadanie nie zostało zaliczone.
  Drugi etap polegał na zabezpieczeniu posterunku Kareah, celem było zabicie wszystkich członków przeciwnego zespołu i przejęciu żywcem Vipa. Walka była zawzięta ponieśliśmy ogromne straty ale dwóch członków przeżyło i wykonało zadanie, niestety tym razem cały zespól AD zginął wykonując to zadanie.
  #starcitizen #gry #pcmasterrace #aterdracones #gamearmada
  pokaż całość

  źródło: m.youtube.com

red wine shoes | Baja Tampon Bras De Direction De Base Du Réservoir Fixe Bloc Shell Reae Fixation Boucle Oil Pipe Fixe Filtre à Air Couverture HPI ROVAN | Natur- & Alternativheilmittel