•  

  To było ciepłe lato, rok 2018, czyli zeszły. Pamiętam ten dzień, jakby to było wczoraj. Spotykałem się wtedy z piękną dziewczyną, na której bardzo mi zależało. Pochodziła z bogatego domu, wykształconych ludzi. Jej ojciec był lekarzem gastrologiem, jej matka notariuszem. Jak na w pełni podporządkowaną córkę przystało, moja niedoszła(a o tym dalej) dziewczyna również wybrała się na studia, tego lata wybór padł na Architekturę, ale nie o tym historia. Spotykaliśmy się całe lato, dziewczyna była bardzo ostrożna, więc nie odrazu było mi dane poznać jej rodziców. Dużo tego lata rozmawialiśmy. Opowiadała mi, że to bardzo konserwatywni ludzie, nie tolerują głupoty i krzywych akcji. Generalnie pierwsze wrażenie bardzo ważne, ale trzeba się i tak potem pilnować. Moja dziewczyna była miłośniczką zwierząt, bardzo dużo czasu w domu poświęcała swojemu jeżykowi. Tak, mieli jeża miniaturkę, takiego hodowlanego. Nazywał się Bibuś. Urocze zwierzątko, raczej też nie tanie, sporo kasy wydawali na jego pielęgnacje i suplementacje. Taki pupil rodzinny dość dziwacznej pary.

  W końcu jednak nadszedł ten dzień. Spotkaliśmy się pewnego upalnego dnia, na spacerze. Usiedliśmy po jakimś czasie razem na ławce w parku. Wokół było pełno śmieci po słodyczach, co jest niezwykle ważne dla tej historii. Po chwili spędzonej razem na ławce udaliśmy się do jej rodzinnego domu. Poznałem jej rodziców, zrobiłem na nich dobre wrażenie. Po chwili pogadanki zasiedliśmy przy stole na obiedzie. Rozmowa toczyła się i ogólnie całe spotkanie przebiegało w dobrej atmosferze. W pewnym momencie postanowiłem wstać do toalety i...ku mojemu zdziwieniu, kiedy to zrobiłem, na siedzeniu pojawiła się średniej wielkości brązowa plama...

  Cisza. Generalnie grobowa cisza. Patrzę się wyłupiastym wzrokiem na to zjawisko. Nagle jej matka wydusiła z siebie tylko "O fuj...". Odwracam się przodem do nich i nagle jej ojciec wypala do mnie "Czy masz jakieś prolemy z nietrzymaniem stolca, chłopcze?". Nie rozumiałem o co chodzi, ale po chwili mi się przypomniało. Na tej ławce usiadłem na rozpuszczoną kostkę czekolady, albo jakiegoś batonika, bo śmieci walały się na ławce. Moja dziewczyna zamarła i zasłoniła twarz rękami. Wzrok jej rodziców dosłownie ją znokautował. Próbowałem się jakoś tłumaczyć, że to czekolada, że usiadłem na niej na ławce. Wtedy przetarłem swoje spodnie palcami w okolicach tyłka i oblizałem je...I to chyba był błąd, bo wtedy się zaczęło. Jej matka ni stąd ni zowąd odruchowo zwymiotowała prosto na bialutkie spodnie jej ojca...Moja niedoszła luba w ryk, ojciec spojrzał na mnie morderczym wzrokiem, matka biegiem do łazienki. Próbowałem jeszcze coś powiedzieć, ale usłyszałem tylko "Dość,. Dość ! Wypierdalaj z mojego domu, psycholu." Nie dali mi dojść do słowa. Ubrałem buty i zbieram się do wyjścia. I to nie był koniec pecha na ten dzień, bo podczas wyjścia bardzo się spieszyłem i nie zauważyłem, że ten jebany jeż jest puszczony wolno i nadepnąłem na niego. Kurwa, serio, to było już kurwa jakieś przegięcie. Usłyszałem tylko "chrup" i patrzę pod nogi, a ten jeż przybrał kształt takiego trochę kapcia. Jej ojciec zerwał się, odepchnął mnie. Do korytarza zebrała się cała rodzinka. Stary krzyczy, matka i córka w ryk. To nie był dobry dzień dla mnie. Zostałem wyrzucony za szmaty z tego domu. Napisałem jeszcze do mojej ukochanej, ale napisała mi tyle, że nie chce mnie znać. Do teraz nie wiem, czy tego jeża jakoś odratowali. W sumie wciąż mi jej brakuje. Nie wiem, jak można mieć takiego jebanego pecha, ale ich rodzice też zachowali się w stosunku do mnie niesmacznie. Może i dobrze, że to nie zaszło za daleko? Choć cały czas za nią tęsknie i nie wiem co mam z tym zrobić, bez kitu, kurwa. Nie wiem co mam o samym sobie myśleć...Może to dla was śmieszna historia, ale dla mnie tragiczna, czuję się jak jakiś Jaś Fasola.

  #heheszki #przegryw #randkujzwykopem #bekazpodludzi
  pokaż całość

 •  

  Czy pomysł sprowadzenia milionów imigrantów tuzy intelektu - Gwiazdowskiego, wykopkom nie przeszkadza? :D

  #gwiazdowski #neuropa #4konserwy #polityka

  •  

   Najzabawniejsze jest, że ludzie uważają, że poglądy liberalne to dla elity, takich europejskich i światowych ludzi. Śmieją się, że inni to debile i podstawówka, bo przecież elita to liberałowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Jakich my smutnych czasów dożyliśmy. Przecież liberałem światopoglądowym może być każdy, taka osoba bez własnych przekonań. Marionetka poglądowa i człowiek bez ideałów, materialista, karierowicz, słoma w butach, przerost formy nad treścią, free gluten, wege, dom na kredyt, zerówki na nosie, dizajn, faszyn, wypisz wymaluj współczesny, nowoczesny liberał ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

  •  

   Dziwny zbieg okoliczności, że zawsze jak prawica ma szanse na sukces, musi pojawić się jakiś pajac, który po paru latach mącenia, odsunie się w cień i dostanie pieniążki w ręce od okrągłostołowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   A ciemny lud głosuje !

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Słuchajcie Mirki, ale akcja ! Jestem dziś sobie nad taką rzeczką, właściwie kanał przepływając przez moje miasto. Pływają tam kaczki. No i sobie ide na spacer z psem i widzę jak dwójka ludzi (mężczyzna i kobieta), na pierwszy rzut oka te kaczki dokarmiają. No, ale coś mi nie gra, bo strasznie się czają na te kaczki i są nerwowi. Z ręki chcą je karmić, czy ki chuj? No co za pojeby. Kurwa, człowieku ,ja podchodze a oni te kaczki wabią chlebem. Babka stoi nad linią brzegową, to znaczy spadem do tego kanału i woła te kaczki na cmoknięcia, a za nią jakiś kurwa obdartus z młotkiem i workiem obok nóg. Rozumiesz akcje?

  Podchodzę bliżej i ta kobieta tak "Kaczuszki, nie bojsja, dam chljeba" i cmoka na nie, kurwa. No i jakaś kaczka śmigała blisko niej, to rzuciła na kilka centymetrów od siebie ten chleb, kaczka podbiła, babka mówi "Dmytro !" i ten kurwa Dmytro rzucił się na nią wściekle i wpierdolił się do tej wody XD Pies mi zaczyna szczekać, mało się ze smyczy nie zerwał, ta Ukrainka w płacz. Wychodzi z wody z tą kaczką, ściska ją jak 15 latek pierwszy tyłek w życiu i na moich oczach jej łeb ukręca. Czujesz kurwa tę akcje? Odruchowo puściłem smycz i mu wyjebałem liścia, to poszła ostra wymiana zdań w niezrozumiałym dla mnie języku i zaczął mi grozić młotkiem. Na koniec wrzucił tę kaczkę do worka i z zadowoleniem odeszła ta ukraińska para.

  <Szczerze, to nie wiedziałem jak się zachować, na psy dzwonić czy ki chuj. No typ w parku miejskim kaczke upolował. Co ten wschód, to ja nawet nie.

  #heheszki #ukraina #imiganci #neuropa #polska
  pokaż całość

 •  

  Wykopki dalej śmieją się z narodowo-wolnościowej koalicji i ich rzekomych 2 % , nie wiedzą chyba, że Braun z Ruchem Narodowym są w stanie nastukać ok 200 tysięcy głosów, Korwin wszedł do PE 5 lat temu, a frekwencja na wyborach do PE wynosiła ponad dwa razy mniej niż do sejmu, bo 7.3 miliona PE, a 15.9 sejm. I co tam dzbany? Na Biedronia głosiki czy na PełO ? Twitter Lisa obczytany, bateryjki naładowane ? To już, szczuć, szydzić i wyśmiewać. Machina demoliberalnej propagandy i atak bananowej młodzieży w smart watchach, czas - start. Mogą być też memy z papiezem, tylko niech babcia nie widzi, bo nie da 5 dyszek i melanżu u Laury w nowobogackim bloku, palenia smakowych cygaretek i picia taniej "łyski" z colą , nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #neuropa #4konserwy #braun #korwin #biedron #lgbt #polityka
  pokaż całość

 •  

  Słuchajcie, jak wyruchałem ludzi na kase i musiałem zwiać za granice, to czy jak wrócę w nowym garniturze to mi zapomną krzywdy i będę mógł ich drugi raz wyruchać ? #ruch4czerwca #nowapo

  #neuropa #4konserwy #polityka

 •  

  Powiedzcie mi, czy jest inny kraj z tak ogłupionym narodem, gdzie łyka się chorą propagandę i szczucie na siebie nawzajem i głosuje na partie finansowane przez obcy kapitał ? Przecież historia tego kraju pisana od 89 roku to jedno wielkie kłamstwo i obłuda. Ruchanie Polaków i tworzenie planktonu umysłowego, między innymi takich śmieszków z wykopu, którzy robią memy z Braunem i Korwinem, a potem 1800 wpada im na konta i "szef taki dobry dla Maciusia". Hiszpania Generała Franco i Chille Pinocheta to były kraje, gdzie gospodarka dosłownie rozkwitła. Nie będę wracać do czasów sprzed II WŚ i Cesarstwa Austro-Węgierskiego i Cesarstwa Niemieckiego. No, ale źle, bo nie było demokracji, komuchów, aborterów, wegan, LGBT, coachingu, reptilian, wózków elektrycznych dla spaślaków, wyzwolonych kobiet, śmieszków z wykopu zamkniętych w piwncach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Teraz macie to wszystko, plus chuja w dupie od państwa i wodę z mózgu od mediów takich jak TVP i TVN ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #neuropa #4konserwy #polityka
  pokaż całość

  •  

   @AgresywnyKardiolog

   Twoje pierwsze odniesienie to mit. Dzisiaj nikomu nie opłaca się zakazywać mówienia, czego się myśli. Dziś metodą jest zagłuszanie, robienie z ciebie wariata i gościa oderwanego od rzeczywistości. To tak, jakbyś chciał coś powiedzieć, ale założyli by ci na głowę "hełm ciszy" i wytykali palcami przed ludźmi, że jesteś kretynem i masz urojenia.

  •  

   @CynicznyMarksista

   To zabawne, że śledzisz po tagach, żeby tylko swoje śmieszne teorie wysnuwać. Już sam fakt, że jesteś Marksistą świadczy o tobie, że zwykły z ciebie przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (15)

 •  

  Powiem wam, że beka z was wykopki. Podniecacie się Gwiazdowskim i śmiejecie się z Korwina i rzekomego 1 %. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale do wyborów do PE 5 lat temu poszło 7,3 miliona, gdzie w wyborach do sejmu poszło niecałe 16. Elektorat Korwina prawie w całości pójdzie do urn, tak samo jak elektorat Brauna i Ruchu Narodowego. Wyjątkami będą ci, którym ta współpraca się nie podoba, ale jak dla mnie ponad 5 % wynik jest wielce prawdopodobny.

  Gwiazdowski i inne wynalazki jak Jakubiak mogą liczyć na mniej niż 1 % i wtedy się pośmiejemy. A ja się nie zdziwię, jak ta koalicja pyknie SLD i PSL w wyborach. A poparcie Biedronia z wyimaginowanych sondaży jest mocno zawyżone

  #korwin #gwiazdowski #braun #ruchnarodowy #biedron #neuropa #4konserwy
  pokaż całość

  •  

   @BekaZWykopuZeHoho: Kukiz rozpadł się jak domek z kart i oni nawet nie przekroczą progu. Wszyscy od niego odeszli. Tak w ogóle to Kukiz to takie ugrupowanie bez poglądów.

  •  

   No to zobaczymy w maju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Będzie tu płacz nie z tej ziemi. Nawet TVN daje już tej koalicji 5 % w swoim sondażu, nie mówiąc o tych niezależnych źródłach.

   do urn pójdzie może 8 milionów, koalicja nastuka z 600-700 tysięcy głosów. Tak to widzę. Jeśli chodzi o aborcje, to niech każdy sam sobie spojrzy w twarz, czy byłby w stanie przerwać tworzące się życie. Z dwojga złego wole zaostrzenie aborcji, niż wyjmowanie i mordowanie dzieciaka w 5 miesiącu ciąży.

   Opodatkowania tacy to nawet Stalin nie wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Wilczek03

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Newton’s Law | Boten & Watersport | Test (Assessment)