hehe

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Postanowiłem przeprowadzić swoisty eksperyment. Dotychczas nigdy, pomimo 22 lvlu na karku nie dane mi było posiadać różowego paska, co ostatnimi czasy doprowadza mnie wręcz do rozpaczy. Rozumiem to, wszakże będąc 3/10 w skali Stooley'a, mając problemy psychiczne i całkowity brak życia towarzyskiego niemal od wczesnych lat dziecięcych raczej nie jestem atrakcyjnym towarem na rynku matrymonialnym. Jako, że mam pewne objawy autyzmu/Aspergera, moja wyobraźnia jest bardzo kreatywna i silna. Praktycznie przez cały dzień w pracy (magazynier, więc w sumie nie muszę z nikim rozmawiać przez całe 8h) potrafię robić swoje, jednocześnie wyobrażając sobie przez cały czas bez przerwy że jestem dajmy na to żołnierzem albo strażakiem i ratuję ludzi. Czasami są to tak wyraźne fantazje, że przez cały dzień myślę tylko o tym, a gdy jestem sam to nawet niejako w,, bawię się" w realizację tych fantazji sam ze sobą. Ale do rzeczy.

  Wpadłem na pomysł, żeby wymyślić sobie dziewczynę. Ale nie tak po prostu, nie chodzi o to, żeby mówić innym, że ją mam. Wprost przeciwnie, nie zamierzam mówić o niej nikomu(w sumie i tak w pracy nikt ze mną nie rozmawia, więc to w sumie bez różnicy).
  Zamierzam wziąć kartkę papieru i stworzyć coś na kształt jej rozbudowanego CV, z wymyslonym imieniem, nazwiskiem, spisać dokładnie jej życiorys, tak jakby była to prawdziwa osoba.
  Postanowiłem też sobie, że postaram się zwizualizować jej konkretną twarz i sylwetkę, co ciekawe uznałem, że nie będzie to różowa 10/10, tylko raczej coś bliżej 4/10, a więc w moim przedziale skali. Nadam jej jednak pewne cechy wyglądu, jak np kolor włosów czy uśmiech tak by była dla mnie jak najbardziej atrakcyjna.
  Jak będzie wyglądał taki ,,związek"? Otóż gdy będę sam, będę wyobrażał sobie że jesteśmy razem, podczas tulenia się do wału z kołdry,będę wyobrażał sobie że wtulam się w konkretnie nią, podczas masturbacji będę wyobrażał sobie, że robię to tylko z nią. Może nawet zmienię status na FB.

  A co ma na celu eksperyment? Otóż po prostu nie mam nikogo bliskiego, czuję się okropnie samotny, a być może w ten sposób uda mi się niejako oszukać mój mózg i poczuję się nieco lepiej. Postaram się to relacjonować co kilka dni i zobaczymy jakie bedą tego efekty. Co myślicie o moim pomyśle?
  #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #depresja #mirekszukazony #feels #zwiazki #seks

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika diabelskie_nasienie

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (7)

영화게시판 | Godard Mon Amour | csr racing 2 para hile