•  

  #euroweek PRZESTAŃCIE POWIELAĆ WIZERUNKI TYCH DZIECI!!!

  Napisałam godzinę temu taki komentarz:

  „Ej, ale wy serio zrobiliście większą krzywdę tym dzieciom niż wg waszych wyobrażeń doznały na tych obozach.

  Rozpowszechniliście z rozpędem rakiety ich wizerunki w sytuacjach, które tylko zjebańcowi wydają się dwuznaczne, ale z odpowiednim komentarzem zrobiliście z nich nieletnie dziwki szmacące się masowo z arabami - czy wy w ogóle myślicie o tym, że dzisiaj taka nastolatka ma wszystkich znajomych zalogowanych do netu, czy wy w ogóle ogarniacie jaką falę hejtu i poniżenia ściągnęliście na te dziewczynki? Obrońcy, kurwa, dzieci.

  PS. oczywiście uważam że wydarzyły się tam rzeczy do wyjaśnienia, niewykluczone że jakaś dziewczynka została skrzywdzona, natomiast wasze wrzucanie dziesiątek zdjęć dzieci stojących obok śniadych mężczyzn z dopiskiem "wybolcowane" jest kurwa karygodne.”

  Ale go rozwinę: To, że od paru godzin te dziewczynki mają ocenzurowane twarze (przy okazji – milimetrowy czarny pasek na oczach nie spełnia wymogów) to już nic nie naprawi, z całym prawdopodobieństwem ich znajomi już wcześniejsze zdjęcia widzieli, a fb zalały wiadomości: „Klaudia to ty XD ?”.

  Brawo, brawo. Czy wy sobie wyobrażacie czym jest takie pomówienie dla 12, 13-latki? O uprawianie seksu z dorosłym mężczyzną z zagranicy? Nosz kurwa, to by była tragedia też w latach 80’ych – ale osiedlowa, a dzisiaj cały internet huczy, ludzie w sekundę przesyłają sobie treści.

  Aleście zjebali.

  Jeżeli ktoś coś podejrzewał, to trzeba z tym było walić na policję, albo kręcić aferę, ale od razu z pełną, „telewizyjną” cenzurą, jeżeli zgłoszenia nie byłyby przyjęte / prokuratura by się ociągała.

  Cieszycie się wszyscy jak świnie w błocie, że dzięki „waszej interwencji” Ziobro bierze się do roboty, będzie inba, fundacja upadnie, no pełny małyszowy sukces.

  Jak wyżej – nie uważam że nic się nie działo i chuj. Parę zdjęć jest nie do obrony. Tekst tej dziewczyny na yt o masturbującym się wolontariuszu jest nie do obrony...chociaż wait, przekornie się zatrzymam:

  HALO WYKOPY, przecież to wy zawsze bronicie biednych mężczyzn pomawianych przez puszczalskie szlaufy, ale tym razem jakoś tak dupa cicho?

  Ale już odpuszczając żarty – sprawę należy zbadać, sprawdzić kwalifikacje wychowawców, sprawdzić wszystkie sygnały o możliwym dopuszczeniu się molestowania, wszystko na tak.

  Gdybyście tylko zrobili jedną z dwóch rzeczy które przywołam, żeby lepiej wam je utrwalić: trzeba z tym było walić na policję, albo kręcić aferę od razu z pełną, „telewizyjną” cenzurą, jeżeli zgłoszenia nie byłyby przyjęte - to wszystko byłoby w porządku.

  Wyście woleli wystawić na lincz publiczny te dziewczynki, dodając ich infantylne wpisy na instagramie, albo wyłącznie swój zboczony komentarz – kreując je na małoletnie dupodajki. Wyobrażacie sobie co te dziewczynki teraz przeżywają? Fajnie będzie słyszeć w klasie że „dawała czarnuchowi”

  Brawa, bądźcie z siebie dumni.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika earlyevening

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Revitalash Advanced Eyelash Conditioner Wimpernserum 3,5 ml Originalverpackt! | Green Screen Wizard Pro v 6.8 Portable | The Dangerous Hunter 2018 Hindi Dubbed 720p HDRip 900mb