•  

  Parsec to moje odkrycie 2019 roku, technologicznie i w prostocie użytkowania przebija te wszystkie Steam Linki itd. Latencja jest piękna po sieci lokalnej (z tego co wyczytałem gdzieś tam to twierdzą że ich narzut to jest 7ms, reszta to twoje połączenie), jak będzie opcja to musze potestować na necie (póki co testowałem GeForce Now, Moonlight przez VPN i Steam In-Home przez VPN. GeForce Now spoko tylko no to jest dzierżawa sprzętu Nvidii a nie nasz własny sprzęt, Steam In-Home przez VPN tragedia szczególnie cięcie się myszki, Moonlight męczący w konfiguracji i też robi problemy nawet po sieci lokalnej)

  Komputer odpalony w innym pokoju, ja w innym, komputer Ethernet a laptop na Wi-Fi 5GHz. No i wszystko działa świetnie, bitrate 50 000 (można puścić więcej ale oficjalnie wspierane jest 50k a i nie widze sensu raczej w puszczaniu więcej) nie da sie odróżnić od natywnego obrazu a latencji nie czuć i można spokojnie grać. A co najlepsze za darmo i wielu platformach ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Windows/Linux/Mac/Android/nawet Raspbian xD)

  Ogromny plus Parseca jest taki że możesz przez niego grać we wszystko, nie jesteś uwiązany do Steama ani nic w tym rodzaju. A nawet siedzieć tylko na pulpicie jak chcesz, przy okazji zastąpi Teamviewera XD

  Działa od strzała, jedyna konfiguracja to wybranie jaki tam chcesz bitrate i czy chcesz rzeczy pokroju V-Synca czy nie (ja mu jeszcze dla pewności odpaliłem wymuszenie sieci lokalnej). Wszystko w GUI (Nawet na Linuxie co nie jest takie oczywiste XD na Linuxie tylko odpalasz Daemona i reszta konfiguracji w przeglądarce która ma ten sam interfejs co apka Windowsowa, na Windowsie jest apka)

  Komputer hostujący Win 10, klient Linux Mint 19. Wszystko spoko i jest mocno proste w użytku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Wspiera Nvidia NVENC, AMD VCE i Intelowskie VAAPI.

  Polecam http://parsecgaming.com

  #pcmasterrace #oswiadczenie #gry

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Bohemian Rhapsody | Eastwick 1. Sezon | Media Censorship - 729 Words