•  

  zawołaj ktoś @Mickson

  pozdrawiam cię serdecznie

  #neuropa #4konserwy

  źródło: i.imgur.com

  +: Lipathor, mlodszy_szaman_hordy +1 inny
  •  

   @TwojStaryToKorniszon: ja przez długi czas byłem tym, który miał to odblokowane. podziękuj @Nuckyy, który postanowił pod moim wpisem zawołać całą mirkolistę aferową i 4konserwy w celu zakopania znalezisk z mojego wpisu.

  •  

   . podziękuj @Nuckyy

   @Mickson: przecież to ty blokujesz a nie nuckyy czy ktokolwiek inny

   +: mlodszy_szaman_hordy
  •  

   @TwojStaryToKorniszon: sorry, takie mam wytyczne z Batorego

   źródło: wykop.pl

  •  

   @Mickson: co ty chcesz ode mnie i dlaczego mnie wołasz do swoich gównowojenek? Tym bardziej dlaczego mnie zaczepiasz mając mnie na czarnej? Jaki ja mam mieć wpływ na to, że masz OPa na czarnej? O co ci chodzi? Zdrzemnij się bo zdaje się, że rozum płata ci figle.

   No tak poinformowałem szerszą grupę osób w celu zaznajomienia się ze znaleziskami, w czym problem? Dowiedziałem się, że nie jest to zabronione, a być według mnie powinno. Szczególnie zwoływanie się do takiego spamu znaleziskami w jednym wpisie. No i kumplu nie dodawaj sobie list i nie kłam, żadnej aferowej tam nie ma.

  •  

   co ty chcesz ode mnie i dlaczego mnie wołasz do swoich gównowojenek?

   @Nuckyy: poinformowałem szerszą grupę osób w celu zaznajomienia się z wpisem, w czym problem?

   Jaki ja mam mieć wpływ na to, że masz OPa na czarnej?

   @Nuckyy: o to? żaden. ale jest jeszcze druga kwestia - ta wasza słynna wolność słowa xD
   miałem taki magiczny ptaszek zaznaczony jak na obrazku, a potem przyszedłeś ty i ptaszka nie ma.

   No tak poinformowałem szerszą grupę osób w celu zaznajomienia się ze znaleziskami, w czym problem?

   @Nuckyy: i zupełnie przypadkiem były tam głównie osoby o takich a nie innych poglądach? xDDDD

  •  

   @Mickson: Poinformowałeś mnie, a nie szerszą grupę. Nie ważne, nie chcę więcej uczestniczyć w twojej dziecinadzie.

   ta wasza słynna wolność słowa
   Oho zaczyna się, czyja? kogo masz na myśli, do jakiego worka już mnie wrzuciłeś? WASZA wolność słowa to jest odpowiedź na to, że TY masz kogoś na czarnej, o co obwiniasz mnie XDDD. Ja na przykład mam tylko dwie osoby na czarnej i są to osoby z którymi nigdy nie zamieniłem słowa, a znalazły się tam, bo według mnie rozsyłały spam(jeden ma już nawet bana) i nie chciałem tego widzieć po raz kolejny w gorących. Nawet nie wiem o tym ptaszku i mam to gdzieś:) Natomiast kilka osób ma mnie na czarnej, bo potrafiłem się z nimi nie zgodzić lub co gorsza wytknąć hipokryzję i O MATKO też nie mogę się u nich teraz wypowiedzieć, nawet jak bym chciał im przytaknąćXD

   -
   Podsumujmy porażającą logikę XDD

   -Miej pretensje do kogoś, że ma cię na czarnej, bo na bank dlatego, że hehe lewak
   -Okazuje się, że sam masz osoby na czarnej w tym Opa
   -Obwiń o to innego użytkownika niezwiązanego ze sprawą, którego też masz na czarnej XD
   -Coś tam krzycz MY WY, wolność słowa

   Ja mam jasno sprecyzowany pogląd na mirkolisty i pisałem o tym wielokrotnie. Nie słyszałem, że jest taka zasada, że można wołać tylko osoby o jasno sprecyzowanych poglądach.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (36)

 • avatar

  Dworzec w Poznaniu to najbardziej debilny dworzec w Polsce.

  Wy nie macie w pyrowskich szkołach matematyki, że Was tam uczą liczyć w taki sposób? Czy jesteście takimi fanami Gwiezdnych Wojen, że też postanowiliście numerować wszystko od dupy strony?

  "Pociąg intersyty ze stacji x do stacji y, odjedzie z peronu 4a tor 57". I już wiesz, że jesteś w czarnej dupie.

  Stoisz na peronie czwartym, słyszysz komunikat, że z peronu trzeciego odjeżdża Twój pociąg, więc myślisz "HMMMMM, trójka jest obok czwórki, jak dobrze, że nie muszę daleko iść"

  Takiego wała

  Idziesz na peron obok, a tam, peron piąty. Myślisz, "o kruca fuks, cofnę się, gapa ze mnie!". Cofasz się, a Tam... teleport, bo jesteś na peronie pierwszym!

  WTF?!

  I biegasz, szukasz, przejścia, tunele w wiecznym remoncie, galerie, te idiotyczne rogale za 10 PLN sztuka, biletomaty, remonty, pętla autobusowa, galeria, makdonald, schody ruchome w dół, przejścia naziemne. Jest! Znajdujesz! Ale przykro mi, Twój pociąg odjechał 40 minut temu, Ty w tym czasie biegałeś po dworcu jak kretyn bo całe życie żyłeś w błędzie uznając, że 1, 2, 3, 4, 5, 6 to właściwa kolejność.

  Albo lepsza sytuacja. Wysiadasz na peronie trzecim i wiesz, że masz przesiadkę na peronie czwartym. Co za szczęście! Tak blisko! Patrzysz, że masz peron drugi po prawej, więc idziesz w lewo a tam...

  Avezgnida

  Idziesz do maka i zastanawiasz się co Cię podkusiło żeby brać przesiadkę w Poznaniu bez przynajmniej godziny zapasu na bieganie po tym ichnim domu wariatów.

  #heheszki #pasta #poznan #kolej
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Nie wiem jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby robić sobie jakikolwiek tatuaż i to w XXI wieku....... już w ramach tradycji (yakuza,maorysi) to ja rozumiem, ale wśród rozumnych ludzi w rozwiniętych technicznie cywilizacjach ? Jak dla mnie największy rak i cofnięcie się w rozwoju. Poza tym jakbym miał sobie już zrobić jakiś tatuaż to tylko w niewidocznych miejscach, a nie napierdolone na pół ciała jak brudnopis XD Gardzę........ To samo powie wam każdy rozumny człowiek, który uważa ludzkie ciało za piękne, harmonijne i bez potrzeby ozdabiania jak jakaś patola.
  #tatuaze #oswiadczenie #tattoo #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (122)

Advertisement
High Heel | └ Modellbau | Beautiful Boy