•  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: jakby nie chcieli być traktowani lepiej to nikt by się nie czepial

   +: h3lloya
  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: oj postulaty organizacji lgbt to nie tylko to, jakby tak było to sam bym ich popierał z całego serca. Promowanie kuracji hormonalnych u małych dzieci, potępianie klasycznych rol społecznych, konstrukty filozoficzne typu "toksyczną męskość" czy 72 płcie nie mające jednoznacznych podstaw naukowych, sztuczne wciskanie postaci homoseksualnych do filmów czy gier, wyuzdane seksualnie elementy na marszach równości itp. Nawet nie wszyscy homoseksualiści się identyfikują z ruchami LGBT a to chyba już coś znaczy.

  •  

   jakby nie chcieli być traktowani lepiej to nikt by się nie czepial

   @RedRightHand: nawet śmiechłem

  •  

   kuracji hormonalnych u małych dzieci

   @TwoWolves: jakies zrodlo?

  •  

   @TwoWolves: "nie jestem homofobem, ale..." bingo. Znaczy ten twój cały wpis

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Zmuszaj kogoś do tolerowania twoich odrażających zboczeń, a gdy ten odmawia nazwij go homofobem. #bekazlewactwa

  •  

   @kuklinsky: ehhhh... zawsze to samo. To już nie można mieć żadnych obiekcji do działań ruchów LGBTQ? Bo inaczej homofob?
   To trochę jak z działaniem państwa Izrael xD Nie podoba ci się polityka Izraela? ANTYSEMITA xD

  •  

   @piter259: http://www.theguardian.com/society/2016/jul/11/transgender-nhs-doctor-prescribing-sex-hormones-children-uk serio tak trudno użyć googla?
   @kuklinsky: hehe byłem pewny że znajdzie się taki odzew:D albo jesteś 100% zachwycony wszystkim co robi każda organizacja lgbt albo hitler xP
   @Gimbazjon303: dokładnie :)

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: oj postulaty organizacji lgbt to nie tylko to, jakby tak było to sam bym ich popierał z całego serca. Promowanie kuracji hormonalnych u małych dzieci, potępianie klasycznych rol społecznych, konstrukty filozoficzne typu "toksyczną męskość" czy 72 płcie nie mające jednoznacznych podstaw naukowych, sztuczne wciskanie postaci homoseksualnych do filmów czy gier, wyuzdane seksualnie elementy na marszach równości itp.

   @TwoWolves: Jakie promowanie kuracji hormonalnych u małych dzieci? Żadne dzieci nie mają terapii hormonalnej - korekty płci. Tym zajmują się lekarze, którzy obserwują daną osobę transpłciową. Rozpoczyna się od blokerów, a nie od terapii hormonalnej.

   Potępianie klasycznych ról społecznych - jakich? Kobieta do kuchni? Człowiek niezależnie od płci powinien mieć prawo sam decydować o swoich rolach społecznych - jeśli kobieta chce wychowywać dzieci w domu to niech to robi, jeśli mężczyzna chce tak robić to niech tez to robi. Chodzi tutaj o możliwość wyboru.

   Jakie konstrukty w stylu toksyczna męskość? APA zwraca uwagę na wiele ważnych kwestii. Przez właśnie „męskość” w stylu ‚facet chodzący do psychologa to pi*da”, jest wiele samobójstw mężczyzn. Warto badać ten temat.

   Jakie 72 płcie? Czym innym jest kwestia gender, a czym innym jest kwestia sex. Niektórzy ludzie mogą być np. gender fluid i nie ma w tym niczego złego.

   Nie widzę żadnego sztucznego wciskania postaci lgbt do filmów/gier. Osoby lgbt istnieją, branża filmowa i gier o tym wie i również takie postacie są w ich produkcjach. O bardzo dobrze. A jak ci się nie podoba dany produkt to nikt cię nie zmusza do jego oglądania.

   Jakie wyuzdane seksualnie elementy? Byłeś kiedyś na jakimś marszu równości w Polsce? Raczej nie. Rok temu było ich w 15 miastach Polski - polecam oglądać rzetelne relacje.

  •  

   @piter259: http://www.theguardian.com/society/2016/jul/11/transgender-nhs-doctor-prescribing-sex-hormones-children-uk serio tak trudno użyć googla?

   @TwoWolves: Mowa w tym linku o nastolatkach. Tym zajmują się lekarze specjaliści w temacie osób transpłciowych - to kwestia medycyny a nie jakiegoś „promowania terapii hormonalnej”.

  •  

   @TwoWolves jak byś przeczytał artykuł to bys się dowiedział że 'uk gender identity service had concerns' ale rodzice nalegali i poszli do prywatnej kliniki

   +: NKPL
  •  

   Promowanie kuracji hormonalnych u małych dzieci

   @TwoWolves: jakie kuracje, gdzie się je promuje i jak - wskaż przykłady

   potępianie klasycznych rol społecznych

   potępiane jest tylko narzucanie ról społecznych, brak tolerancji dla odmienności.

   konstrukty filozoficzne typu "toksyczną męskość"

   co tutaj oznacza "męskość"? archetyp o typowo męskich cechach osobniczych w każdym aspekcie? tak - taka osoba w dzisiejszym społeczeństwie i w naszym kręgu kulturowym, będzie widziana jako toksyczna, a przynajmniej upośledzona społecznie - głównie ze szkodą właśnie dla tej osoby. najlepiej w naszej cywilizacji radzą sobie osobniki androgeniczne - tzn. takie, które obok cech typowych dla swojej płci, przejawiają cechy jeszcze do niedawna określane jako charakterystyczne dla płci przeciwnej - np. zdecydowany i silny facet z wysoce rozwiniętą empatią albo troskliwa i ciepła kobieta z dużą tendencją do współzawodnictwa itd.

   jeśli żyjesz swoim wyobrażeniem samego siebie, jako 100% samca to masz 0,01% szans na karierę w sportach walki i 99,99% szans na jebanie jako fizol to końca swoich dni albo rozpierdolenia sobie kręgosłupa.

   czy 72 płcie nie mające jednoznacznych podstaw naukowych

   gdzie i kto pisze o 72 płciach?

   sztuczne wciskanie postaci homoseksualnych do filmów czy gier

   tak się edukuje i oswaja najniższe warstwy społeczeństwa - gdyby nie podobne zabiegi w przeszłości, tacy "konserwatyści" jak ty, dalej nie akceptowaliby osób niepełnosprawnych ruchowo.

   wyuzdane seksualnie elementy na marszach równości itp.

   naprawdę aż tak przeraża cię seks?

  •  

   @kuklinsky chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem w takim razie

  •  

   To już nie można mieć żadnych obiekcji do działań ruchów LGBTQ?

   @Gimbazjon303: jak znajdziesz jakieś konkretne i merytoryczne zarzuty to stawiaj. Zarzuty TwoWolves to oklepane przez prawactwo i za kazdym razem obalane przez lewactwo bzdury wynikające w głownej mierze z braku wiedzy podstawowej jak i tej zaawansowanej oraz manipulacjach i fejkniusach konserw wszelkiej maści.

  •  

   @joyko: mało mnie obchodzą twoje projekcje

  •  

   @tymeek: http://www.haaretz.com/science-and-health/.premium.MAGAZINE-side-effects-unknown-when-trans-kids-undergo-hormone-therapy-1.6155241

   http://www.nbcbayarea.com/news/local/Transgender-Kids-Eligible-for-Earlier-Medical-Intervention-Under-New-Guidelines-423082734.html

   tutaj filmik gdzie Steven Crowder w przebraniu poszedł na konferencje lgbt i nagrany jest jakis specjalista który zaleca podawanie blockerów czy tam hormonów cyt. "sooner the better".
   http://youtu.be/ObrGsvn_yiA
   co ciekawe yt aktywnie blokuje ten filmik

   Nie mówię że to jest pozycja caaałego lgbt ale takie głosy w tym środowisku istnieją.
   Naprawdę jestem homofobem gdy uważam że dzieci mają zbyt niewykształcone mózgi żeby decydować tak wcześnie o zmianie płci? ile jest przypadków gdy po latach ludzie stwierdzają że to nie to i chcą zamiany w drugą stronę?

   co tutaj oznacza "męskość"? archetyp o typowo męskich cechach osobniczych w każdym aspekcie? tak - taka osoba w dzisiejszym społeczeństwie i w naszym kręgu kulturowym, będzie widziana jako toksyczna, a przynajmniej upośledzona społecznie

   @tymeek: Zwyczajnie się nie zgadzam. Arbitralnie sobie tutaj przyjmujesz cechy męskie jako cechy typowego agresywnego prymitywa. Good job. Jestem homofobem już? :)

   gdzie i kto pisze o 72 płciach?

   @tymeek: w ogóle się nie interesuje lgbt a spotkałem się z takimi hasłami wielokrotnie. Dziwi mnie że nic nie wiesz.

   http://www.telegraph.co.uk/technology/facebook/10930654/Facebooks-71-gender-options-come-to-UK-users.html

   tak się edukuje i oswaja najniższe warstwy społeczeństwa - gdyby nie podobne zabiegi w przeszłości, tacy "konserwatyści" jak ty, dalej nie akceptowaliby osób niepełnosprawnych ruchowo.

   @tymeek: no dziękuje ale nic o mnie wiesz więc sobie daruj. Akurat większego pudła zaliczyć nie mogłeś :)

   naprawdę aż tak przeraża cię seks?

   @tymeek: Uwielbiam seks :) ale nie w miejscach publicznych takie mam dziwne zboczenie:) serio mam Ci linkować zdjęcia jakie widoki na paradach moim zdaniem nie powinny mieć miejsca?

  •  

   tutaj filmik gdzie Steven Crowder w przebraniu poszedł na konferencje lgbt i nagrany jest jakis specjalista który zaleca podawanie blockerów czy tam hormonów cyt. "sooner the better".

   @TwoWolves: "Jakiś specjalista". Jeśli identyfikujesz jakiegoś anonimowego szura z postulatami całego środowiska LGBT to zgadzasz się, że lewica będzie wyciągała jakichś szurów z prawej strony, co to każdego geja chcą wsadzić do gazu, i twierdzić, że to są postulaty całego środowiska konserwatywnego.

   Nie mówię że to jest pozycja caaałego lgbt ale takie głosy w tym środowisku istnieją.

   Jak wyżej - każdą większą grupę da się tak zdyskredytować.

  •  

   @kuklinsky to mniej więcej tak, jak mnie twoje zdanie

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Jak wyżej - każdą większą grupę da się tak zdyskredytować

   @rzep: dlatego bezkrytyczne identyfikowanie się z grupami politycznymi to rak, w tym LGBT.

   @joyko: pomyłka, sorki

  •  

   zdjęcia jakie widoki na paradach moim zdaniem nie powinny mieć miejsca?

   @TwoWolves: mi pokaż razem z uzasadnieniem czemu nie powinny mieć miejsca

   +: tymeek
  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @TwoWolves: ale to ty sam sobie takie foty wyszukałeś pod tezę, bo dobrze wiesz, że na żadnych paradach w Polsce takich rzeczy nie ma i nie było, więc jeśli ktoś tu ciebie krzywdzi to tylko ty sam. Śmiem wątpić byś miał osobiste doswiadczenie typu "poszedlem po goscia niedzielnego i nagle dostalem w twarz grupą gołych facetów".
   Jeśli uważasz, że takie typu sytuacje (nadzy ludzie w srodku dnia, w srodku miasta) są którymś z postulatów ruchów LGTBQ to sugeruję sie doedukować.
   Po za tym zrób sobie rachunek sumienia co do orientacji, bo jak cię irytuje widok męskiego penisa to coś chyba jest na rzeczy :3
   pozdrawiam

  •  

   Nie widzę żadnego sztucznego wciskania postaci lgbt do filmów/gier.

   @artpop: jedynie z tym się nie mogę zgodzić. To istnieje jak najbardziej. Sławetna postać trans z Andromedy, która musi sie pochwalić w pierwszej linii dialogowej niemal. Ostatnie "wyjście z szafy" Soldiera 76 z Overwatcha.
   Nie wiem czy jest nowszy serial Netflixa bez postaci homo bardzo blisko głównego bohatera.
   To istnieje. Nie jest to żaden marksistowski plan podboju ludzkości przez homo-seksualizację populacji, jak chcieliby niektórzy inwalidzi umysłowi, jest to po prostu pogoń za "inclusivness" ale istnieje. Mamy obecnie trend "token-gay" i "token-trans" postaci.

  •  

   @TwoWolves: Kto bezkrytycznie identyfikuje się z LGBT? Feministki z fioletowymi włosami, które o dziwo widujecie tylko na zagranicznym YT?

   Ile takich osób widziałeś w realu?

  •  

   @Naxster: Overwatch jest w sumie zbyt debilną grą, by móc tam płynnie wcisnąć wątek orientacji XD

  •  

   taka osoba w dzisiejszym społeczeństwie i w naszym kręgu kulturowym, będzie widziana jako toksyczna

   @tymeek: to jest właśnie radykalny konstruktywizm. Bardzo szkodliwa ideologia, która cały twój komentarz jest przesiąknięty.

  •  

   Kto bezkrytycznie identyfikuje się z LGBT? Feministki z fioletowymi włosami, które o dziwo widujecie tylko na zagranicznym YT?

   @mistellaire: wyjdź z dziupli, niemal całe środowisko akademickie nauk humanistycznych jest kompletnie zinfiltrowane przez skrajne ideologie postmodernistyczne (marksizm kulturowy oraz radykalny konstruktywizm), którymi indoktrynowane są całe pokolenia idące się tam uczyć.
   Media w doskonałej większości również, wiele ośrodków kulturowych z Hollywood na czele, co raz więcej dużych korporacji - szczególnie tych najbardziej wpływowych z Doliny Krzemowej i powoli przecieka to do legislacji państw - szczególnie USA i Kanada.
   Temat nie dotyczy jedynie LGBTQ ale całych tych igrzysk w byciu "jak największą ofiarą ucisku", poza dżender również dotyczący płci, ras, pochodzenia etnicznego oraz wyznania. Od niedawna też urody i otyłości.

   Google na pewno sama dasz radę użyć ale podrzucam na poparcie zepsucia środowisk akademickich, co zostało obnażone dzięki prowokacji: http://areomagazine.com/2018/10/02/academic-grievance-studies-and-the-corruption-of-scholarship/

  •  

   Overwatch jest w sumie zbyt debilną grą

   @mistellaire: T R I G E R R E D

   No ale dlatego nie ma po co tego wrzucać. Albo dać to od razu. A nie "łuu gra nam upada, e... e.... soldier jest gejem, pora na csa"

  •  

   Kto bezkrytycznie identyfikuje się z LGBT?

   @mistellaire: kto w ogóle identyfikuje się z lgbt? Może sie identyfikować jako gej czy lesbijka czy coś, ale to orientacja. Jako ruch LGBT to można być co najwyżej jego członkiem.

  •  

   No ale dlatego nie ma po co tego wrzucać. Albo dać to od razu. A nie "łuu gra nam upada, e... e.... soldier jest gejem, pora na csa"

   @Naxster: akurat coming out Soldiera był całkiem zgrabny, bo stało się to podczas opowiadania, więc jakiś wysiłek był w to włożony. Nie cierpię, gdy twórcy wprowadzają do gry postać, rzucą, że jest homoseksualna i na tym koniec. Suche fakty, żadnych konkretów, gdy naprawdę wolałabym poczytać opowiadanie/ komiks, w którym Soldier miał romantyczną relację z np. Reaperem (tak sobie strzeliłam na szybko).

  •  

   @Naxster:
   z ciekawości tylko: co myślisz o homoseksualizmie Dumbledore'a?

  •  

   rzucą, że jest homoseksualna i na tym koniec

   @Nidor: jeżeli właśnie jest przedstawiana postać, to tak powinno być, to jest idealny moment. Orientacja to jak wzrost, jakąś się ma, można podać. Ogólnie to ciężki temat, bo jest upolityczniony. Wielu chciałoby wskoczyć do wagonika LGBT jak najmniejszym kosztem, albo inni zostaną o coś posądzeni i wychodzi "I know she looks 9, but she is actually demigod vampire and 900 years old" -> "ee nie jesteśmy homofobiczni, paczcie, on jest gejem"
   Według mnie tutaj jest to specjalnie doklejone, ale to tylko moje zdanie

   @yeron: jeżeli chodzi o "prezentacje" w książce to idealnie. Nigdy nie byłoby powodu, by orientacja dyrektora wyszła na jaw i nie wyszła. Niestety działa ot też w drugą stronę, skoro nie wyszła to podanie potem jest trochę doklejeniem jej poniewczasie. Wiec najlepiej by było według mnie jakby Rowling nigdy nic nie mówiła i zostało to w sferze domysłów.
   Zwłaszcza, że ona ma nawyk "poprawiania" swoich książek po latach bo jej ideologia skręciła za bardzo na lewo.

   +: yeron
  •  

   @TwoWolves:
   Są sytuacje kiedy dziecko musi przejść kurację hormonalną, bo rodzi się dwu-płciowe. Odnośnie wielu płci to nie wiem co ludzie mają do tego, z dwojga złego lepiej wiedzieć że partner z którym chcesz być jest przykładowo female to male, czyli przeszedł zabieg i z kobiety stał się mężczyzną, niżeli jak masz sie tego dowiedzieć po ślubie jak sie okaże że nie możecie mieć dzieci xD

   Te płcie służą temu żeby ludzie sie wzajemnie nie zaskakiwali po latach, z resztą skąd masz to info o 72 płciach? xD

   A odnośnie sztucznego wciskania postaci homoseksualnych do filmów, to naprawde są ludzie którzy w to wierzą?
   Otóż z homoseksualistami w filmach jest jak z obsadzaniem czarnoskórych - dzięki temu poszerzasz zakres widowni, w tym przypadku o dość liczne środowisko lgbt. Bo normalnym ludziom to nie przeszkadza, środowisku lgbt nawet odpowiada a odsetek ludzi których to odstraszy jest znikomy.

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: gdybyście się nie obchodzili z tym lgbt na ulicach w marszach i swoich wystąpieniach, apelach, manifestach i robiąc ten cały cyrk to każdy by was traktował jak ludzi, ale nie wy nie możecie być jak człowiek, trzeba paradować z tęczowymi flagami, wymagać od pracodawcy żeby zatrudniał 25% lgbt i 35% kolorowych. Wiec tak społeczeństwo ma was dość i ma z was ciężka bekę.

Liste de A-Z | Melanie Barcelo | Pot de toilette fauteuil chaise musical pour bébé enfant thème