•  

  Słuchając tych bredni sługusów Krula
  nie mogę uwierzyć że tacy pchają się do PE i wmawiają ludziom że nie widzą korzyści w członkostwie Polski w UE

  Mam nadzieje że dojdzie do hard #brexit w #uk i wiele polaków cebulaków co popierali brexit przekona na własnej skórze jak to fajnie będzie gdy ,,kraj oswobodzi się z pod tyranii lewackiej łunii i idzie własną drogą:

  ciekawe czy z tych Geniuszy myśli że taki kraj #polska może być w #schengen bez członkostwa w #ue
  bo Polska ma się równać z takimi krajami jak Szwajcaria i Norwegia

  Dla mnie UE mimo swoich wad to jest najlepszym co Polskę mogło spotkać, dostaliśmy takiego kopa do przodu jeśli chodzi o gospodarkę jak i cywilizacyjnego że trzeba być idiotą by to negować/

  Gdyby nie UE to byśmy czekali wielkich kolejkach na wizy by jechać do pracy na szparagi za 1000euro w #niemcy
  a tak to teraz narzekają że harują za 2000euro w fabrykach lub biurach

  a tak to życzę tej zgrai oszołomów na usługach Rosji najgorszego wyniku w wyborach

  #polska #pytanie #polityka #ankieta #neuropa #4konserwy #4kuce #korwin #rakcontent #gospodarka

  źródło: youtube.com

  Wg ciebie Polska powinna (gdy zacznie więcej wpłacać niż otrzymwyać)

  • 150 głosów (69.77%)
   zostać w UE (mimo to)
  • 18 głosów (8.37%)
   zostać w UE (tylko gdy zacznie się wszystko sypać)
  • 23 głosy (10.70%)
   opuścić UE (gdy nie będziemy otrzymywali kasy)
  • 21 głosów (9.77%)
   opuścić OE od zaraz
  • 3 głosy (1.40%)
   nie wiem/nie mam zdania
  •  

   @Lukardio: zreformować UE, piotrusiu
   dodaj taką opcję do swojej ankietki

   a tak to życzę tej zgrai oszołomów na usługach Rosji najgorszego wyniku w wyborach

   Strasznie źle życzysz partii Razem XD

  •  

   zreformować UE, piotrusiu

   @Burbazur: O ile taka odpowiedz jak najbardziej powinna sie znalezc w ankiecie, to bardzo watpliwe, ze reformowanie UE jest mozliwe - poki co tendencje sa odwrotnie, Unia sie coraz bardziej staje prywatnym folwarkiem dla jednego kraju i tylko interes tego kraju sie w niej liczy.
   Pewnie, ze Polska bardzo duzo zyskala gospodarczo na akcesie do Unii Europejskiej. Ale tez tyle samo na akcesie Polski do Unii uzyskali Niemcy.
   Tak samo jak Grecja bardzo duzo zyskuje gospodarczo z bycia w Unii Europejskiej. Podobnie jak Niemcy zyskuja z ich bytnosci w EU.
   I nie chce juz tego powtarzac dla kazdego kraju, ale to samo dotyczy wszystkich innych panstw Unii Europejskiej, wliczajac w to UK - Niemcy zawsze sa jednym z dwoch gora trzech glownych beneficjentow bytnosci kazdego poszczegolnego panstwa w EU.

  •  

   @Burbazur: jak zreformować? Sama? Razem nie realizuje interesu Rosji, jeśli uważasz inaczej to podaj rozwiązania proponowane przez Razem, które osłabiały pozycję Polski.

  •  

   Gdyby nie UE to byśmy czekali wielkich kolejkach na wizy by jechać do pracy na szparagi za 1000euro w #niemcy
   a tak to teraz narzekają że harują za 2000euro w fabrykach lub biurach


   @Lukardio: Ciężko zrozumieć że np. korwiniści i narodowcy to ideowcy, a nie ci co "a za gierka to było"? Jednym sie nie podoba bycie wasalem a drudzy mają to w dupie. Przecież zawsze tak było. Chłopa nie obchodziło kto go karmi byle by karmił. Przyjąć do wiadomości a nie czepiać sie że ludzie mają różne priorytety.

   zgrai oszołomów na usługach Rosji

   Na paranoje neuroleptyki pomagają.

  •  

   @rencista: No ale przyznaj że dziwnym trafem, całkowitym przypadkiem wszystkie opcje prawicowe na calutkim świecie łączy w mniejszym lub większym stopniu niezdrowa przyjaźń z putinem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   @rafsiemens: Bo Putin jest prawicowcem? Bardziej podobne poglądy niż przyjaźń. Chyba zgodzisz sie że poglądy prawicowe czy to lewicowe są standardowe na calutkim świecie. Merkel czy Macrona też uznamy za sługusów Putina bo sie kolegują?

  •  

   @Lukardio:
   "...W listopadzie 2018 r. nadwyżka bilansu banku centralnego Niemiec była na poziomie 941,1 mld EUR (!), banku centralnego Luksemburga na poziomie 216,7 mld EUR, a Holandii na poziomie 101,8 mld EUR. W tym samym miesiącu w krajach notujących deficyty wynosiły one odpowiednio: we Włoszech – 491,7 mld EUR, w Hiszpanii – 401,7 mld EUR, a w Portugalii – 79,3 mld EUR (wg danych EBC)."

   http://klubjagiellonski.pl/2019/01/09/dla-strefy-euro-nie-widac-lekarstwa/

  •  

   @piwniczak: j.w. Niemcy są dość sporym beneficjentem UEkod. Powiedziałbym - zajebistym.

  •  

   @Lukardio: Wyjście z EU to byłoby jakieś nieporozumienie. I nie chodzi mi o względy ideologiczne, a czysto praktyczne. Dostęp do rynków zbytu, kwestia związania naszej gospodarki z DE - to byłoby absolutne samobójstwo. Nie mówiąc już o pozycji outsidera oraz znalezienia się na ziemi niczyjej. Koszmarny scenariusz.

  •  

   @Lukardio: Wbrew mylnemu wrażeniu, autor wpisu nie ma pojęcia o czym mówi.
   Mylne wrażenie może wynikać z tonu w jakim wygłasza swoje komunały.

  •  

   @Lukardio: Hard Brexit powinni właśnie wykorzystać na swoją korzyść.
   Powinni wprowadzić narrację: widzicie? taka jest suwerenność krajów UE - jeśli suweren demokratycznie wybrał opuszczenie UE, to ta wspaniałą UE będzie stosować chwyty poniżej pasa, byle zaszkodzić temu kraju, byle na siłę je zatrzymać w UE.
   Nie szanują demokracji, nie szanują suwerenności krajów członkowskich.
   To jest argument przeciw UE, że trzeba z niej uciec jak najszybciej, bo im dłużej w tym tkwimy, tym więcej naszej suwerenności UE zawłaszczy, tym więcej złego zrobi, żeby nas w swoich strukturach zatrzymać.
   Nie można mieć do nich zaufania!

  •  

   @piwniczak piszesz tak jakby fakt ze inny kraj tez korzysta to problem. cieszmy sie ze obie strony korzystaja bo taki uklad jest najlepszu

  •  

   Dla mnie UE mimo swoich wad to jest najlepszym co Polskę mogło spotkać, dostaliśmy takiego kopa do przodu jeśli chodzi o gospodarkę jak i cywilizacyjnego że trzeba być idiotą by to negować/

   @Lukardio: No sam jesteś idiotą, gdyż przeczysz faktom, które pokazują, że Polska rozwijała się szybciej przed wstąpieniem do UE czyli w latach 1990-2004 niż w latach 2004-2018. Mówiąc że dostaliśmy "kopa" ordynarnie kłamiesz.
   Poza tym mylisz UE z wolnym handlem i wolnym przepływem osób, usług i kapitału, są to rzeczy korzystne i bardzo potrzebne, ale już niestety niemające wiele wspólnego z UE. Wszystko inne natomiast jest dla Polski niekorzystne i to bardzo niekorzystne.

   Jeśli myślisz, że UE postawi "mur berliński" po wyjściu Polski z UE to się mylisz, bo wolny handel i przepływ osób się wszystkim bardzo opłaca i byłoby to głupotą ze strony UE, a Szwajcaria i Norwegia pokazują że da się. Więc nie pierdol tej propagandy która zaciemnia ci mózg, ale spójrz na sytuację realnie.

   +: rwL_
  •  

   zreformować UE

   @Burbazur: Ech naiwność. Pierestrojkę też ludzie popierali, a wyszło jak wyszło.

  •  

   @Uliss33z: Twój komentarz i ankieta pokazują, że Polacy to debile bez wiedzy. UE to nie rynki zbytu tylko czapa biurokratyczna blokująca te rynki.

  •  

   @nilfheimsan: problemem jest to kto jest ta druga strona, a nie ze ona istnieje i zyskuje. Zysk Uni jako całości z bytności Polski (czy wieloszczeblowa innych pojedynczych krajów) w Unii jest marginalny. Taka Grecja, Portugalia, Szwecja czy Bułgarią maja w d*** to czy Polska będzie w Unii czy nie. Owszem czasem wyeksportują pare rzeczy, w druga stronę zaimportują trochę pieczarek, czasem jakiś turysta albo ktoś do pracy przyjedzie, ale to wszystko to są groszowe sprawy. Poważne pieniądze robią Niemcy. Może jeszcze UK w dużo mniejszym stopniu.

  •  

   @piwniczak i co zlego w tym ze Niemcy zarabiaja? somsiad jak zarabia to gorzej?

  •  

   @nilfheimsan: gdy we wiosce każda transakcja przechodzi przez ręce sąsiada i zarabia on jakaś tam marże od zarobków każdego innego we wiosce, to nasuwa się podejrzenie czy sąsiad czasem nie wykorzystuje innych mieszkańców wioski

  •  

   @nilfheimsan Tak, bo silne Niemcy są zagrożeniem dla pokoju, co wielokrotnie udowodniły.

  •  

   @piwniczak to jest dobrowolny uklad i kazdy moze zrezygnowac. nawet zalozyc wlasny. ale jakos bardzo skorzystalismy na tym ukladzie

  •  

   to jest dobrowolny uklad i kazdy moze zrezygnowac. nawet zalozyc wlasny. ale jakos bardzo skorzystalismy na tym ukladzie

   @nilfheimsan: jak sie okazuje, uklad wcale nie jest taki dobrowolny, bo sasiad jest bardzo msciwy gdy ktos probuje zrezygnowac z ukladu i jest w stanie nawet poswiecic czesc swoich zyskow tylko po to zeby kogos udupic.

  •  

   @piwniczak: Tak mniej więcej wyglada real politik na który kochają powoływać się zwolennicy opuszczenia Ue przez Polske.

   Jeśli tego nie rozumieją maja pecha.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Znajomy bierze rozwód
  Wina żony (zdrada)
  Dzisiaj się dowiedział, że jego( jeszcze) żona chce aby płacił alimenty
  Ale nie na dzieci tylko kurwa na nią

  X KURWA D

  #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka

  odpowiedzi (96)

 • avatar

  Nie wiem jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby robić sobie jakikolwiek tatuaż i to w XXI wieku....... już w ramach tradycji (yakuza,maorysi) to ja rozumiem, ale wśród rozumnych ludzi w rozwiniętych technicznie cywilizacjach ? Jak dla mnie największy rak i cofnięcie się w rozwoju. Poza tym jakbym miał sobie już zrobić jakiś tatuaż to tylko w niewidocznych miejscach, a nie napierdolone na pół ciała jak brudnopis XD Gardzę........ To samo powie wam każdy rozumny człowiek, który uważa ludzkie ciało za piękne, harmonijne i bez potrzeby ozdabiania jak jakaś patola.
  #tatuaze #oswiadczenie #tattoo #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (122)

 • avatar

  Szypko seba póki jessica kasuje bilety #nsfw

  odpowiedzi (43)

Advertisement
Application | Greys Anatomy T-15 | Jagobd - Bangla TV(Official)