Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  xDDD znajomy motoryzacyjny freak, kupił sobie Audi 100 na gieldzie klasykow za ponad 30k.
  Niestety jakiś czas temu miał wypadek i ubezpieczyciel wyznaczył szkodę całkowitą i 600 zł odszkodowania xD Znajomy pisał jakieś tam odwołanie że to klasyk i tylko 18k przebiegu, ale ubezpieczyciel doszukał się papierów że został skręcony z 500k, dosłownie 3 miesiące przed zakupem przez kumpla xDD Kisnę niemiłosiernie xDDD
  #motoryzacja #audi #samochody #gieldaklasykow

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  #rozowepaski z jakich najgłupszych powodów zdarzyło wam się stracić zainteresowanie mężczyzną? z takich najgłupszych to jak zobaczyłam (i usłyszałam brrr) jak siorbie jedząc zupę i raz dlatego, że miał małego penisa. zapraszam do dzielenia się swoimi poruszającymi historiami #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem

  odpowiedzi (162)

 • avatar

  Dworzec w Poznaniu to najbardziej debilny dworzec w Polsce.

  Wy nie macie w pyrowskich szkołach matematyki, że Was tam uczą liczyć w taki sposób? Czy jesteście takimi fanami Gwiezdnych Wojen, że też postanowiliście numerować wszystko od dupy strony?

  "Pociąg intersyty ze stacji x do stacji y, odjedzie z peronu 4a tor 57". I już wiesz, że jesteś w czarnej dupie.

  Stoisz na peronie czwartym, słyszysz komunikat, że z peronu trzeciego odjeżdża Twój pociąg, więc myślisz "HMMMMM, trójka jest obok czwórki, jak dobrze, że nie muszę daleko iść"

  Takiego wała

  Idziesz na peron obok, a tam, peron piąty. Myślisz, "o kruca fuks, cofnę się, gapa ze mnie!". Cofasz się, a Tam... teleport, bo jesteś na peronie pierwszym!

  WTF?!

  I biegasz, szukasz, przejścia, tunele w wiecznym remoncie, galerie, te idiotyczne rogale za 10 PLN sztuka, biletomaty, remonty, pętla autobusowa, galeria, makdonald, schody ruchome w dół, przejścia naziemne. Jest! Znajdujesz! Ale przykro mi, Twój pociąg odjechał 40 minut temu, Ty w tym czasie biegałeś po dworcu jak kretyn bo całe życie żyłeś w błędzie uznając, że 1, 2, 3, 4, 5, 6 to właściwa kolejność.

  Albo lepsza sytuacja. Wysiadasz na peronie trzecim i wiesz, że masz przesiadkę na peronie czwartym. Co za szczęście! Tak blisko! Patrzysz, że masz peron drugi po prawej, więc idziesz w lewo a tam...

  Avezgnida

  Idziesz do maka i zastanawiasz się co Cię podkusiło żeby brać przesiadkę w Poznaniu bez przynajmniej godziny zapasu na bieganie po tym ichnim domu wariatów.

  #heheszki #pasta #poznan #kolej
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)

Advertisement
You Can't Do T season 10 episode 18 | Ужасы | Watch movie