•  

  Mały Polak, katolik bez korzeni czy wielki Polach?

  Wolny Polski katolik patriota, wierzy w Boga, gdyż go nie zna. Jako katolik służy papieżowi. Jest poddanym państwa, w którym posiadanie rodziny jest zakazane, posiadanie dzieci ukrywane, związki z kobietą karane, związki homoseksualne tolerowane, pedofilia ukrywana. Jako Polak katolik wyznaje jedynego semickiego, lecz dla Semitów nieznanego Boga, którego na mieczach i toporach wnosili okupanci, mordując moją przeszłość.

  #slowianie #polska #ciekawostki #lechici #slowianskapolska #gruparatowaniapoziomu #religia #patriotyzm #wielkalechia #wiara #watykan #kosciol #katolicyzm #bekazkatoli #pedofilewiary #epokavilka #historiapolski

  źródło: m.youtube.com

  •  

   @binuska: Bóg z ksiąg Starego Testamentu a dzisiejszego Katolicyzmu to zupełnie inny Bóg, nie można mieszać ze sobą dwóch różnych doktryn religyjnych.

   Poza tym chrześcijańska rola kobiety w społeczeństwie i rodzinie jest zupełnie odmienna od wizji, którą forsuje Katolicyzm. Przede wszystkim pierwotne Chrześcijaństwo silnie akcentuje wartości rodzinne, silnie też potępia stosunki homoseksualne, to grzech śmiertelny.

  •  

   @binuska: To nie jest grupa ratowania poziomu, lecz zaniżania -.-
   Taguj poprawnie. A co do tych wymiocin które tu wsadziłaś: obecnie to turbosłowianie mordują nasza przeszłość, a nie kościół.
   "Polach" było tylko jedną z wielu rozważanych koncepcji pochodzenia nazwy Polacy. Jednak dowody lingwistyczne wskazują na jednoznaczne pochodzenie nazwy od pola (przykładowo w XII wieku "polska droga" znaczyło tyle samo co polna droga). Nadal jednak zagadką jest dlaczego nazwa "Polacy" wyparła wcześniejsze nazwy, w tym nazwę większości zachodnich Słowian: Lechici. Prawdopodobnie dlatego, że zaczęli stanowić osobne ośrodki państwowe. Kim jednak w tym wszystkim byli pierwotni Polanie? Czy byli oni też Lechitami, czy może ludem, który podbił Lechitów? Czy Polanie z Wielkopolski i Polanie Wschodni to był ten sam lud, czy może dwa różne?
   Dyskusja wśród historyków trawa nadal.

   A teraz bezpośrednio do filmiku:

   - Katalończycy bardzo podkreślają swoją odrębność, gdyż nie są suwerennym narodem. Polacy również intensywnie deklarowali swoją odrębność kiedy byli pod zaborami.
   - "Drodzy katole"? Użył zwrotu grzecznościowego łącząc z pogardliwym określeniem? Jakiś katolik powinien mu teraz odpisać: "drogi zjebie". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   - Sformułowanie "ludy Lechickie" jest raczej niepoprawne. Były plemiona Lechickie, zaś wszystkie wywodziły się z jednego ludu (nie mylić z narodem, ani z grupą etniczną). Zabawne jest, że zwracając się do "katoli" powołuje się na autorytet gorliwego Katolika. (-‸ლ)
   - Facet dopuszcza się manipulacji (zakładam, że nie jest aż tak głupi) i myli tożsamość religijną z narodową. Wśród Polaków są wyznawane różne nurty religijne. Czy któryś z nich uniemożliwia być im Polakami, albo jakąkolwiek inna narodowością? Wręcz w polskiej filozofii istnieje stwierdzenie: "Nic nam do tego kto z kim sypia i w co wierzy, póki nie krzywdzi tym innych".
   To jest tak żałosne, że aż trudno to w jakikolwiek w przyzwoity sposób komentować. Czy się to komukolwiek podoba, czy nie, to ostatnie 1000 lat naszej historii i kultury jest nierozerwalnie związane z chrześcijaństwem (w sumie ciekawe, dlaczego ciśnie wyłącznie po katolicyzmie, a nie całym chrześcijaństwie) i to właśnie ono pozwoliło zbudować nam jednolite silne państwo (Słowianie, który próbowali tworzyć państwa pozostając przy dawnej wierze szybko przestali istnień. Religie indoeuropejskie maja to do siebie, że kultywują wojowników, ale nie jedność. Chrześcijaństwo zaczerpnęło najlepsze cechy z judaizmu i z religii europejskich.
   - Gdy zobaczyłem jak stwierdza, że cywilizacja łacińska to Ameryka środkowa i południowa autentycznie się załamałem. W dodatku ograniczył się do pokazania slamsów. Naprawdę nie ma aż tak tępych z rakiem zamiast mózgu ludzi. To jest kłamstwo i manipulacja najniższego pułapu. Powinni publikować dane każdej osoby, która pulsuje ten filmik, aby ludzie wiedzieli kogo można w bezczelny sposób dymać na każdym kroku.
   Oglądanie tego to dla mnie tortura porównywalna z oglądaniem wykłady kreacjonisty, wywodów komuno-feministki, czy mądrości Szumlewicza, czy Biedronia o programie swojej partii. P.S. Meksyk ma dwa razy większą gospodarkę od Polski. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)

   - "Gwardia watykańska jest znana z tego że to jeden wielki klub pedałów". Co on ćpa?! XD
   A może był jako dziecko molestowany przez księdza? No cóż, ma wówczas prawo do, żalu, ale niech nie wciska w to Słowian.

   - W 1966 roku odbyła się wielka parada z okazji tysiąclecia. Władza komunistyczna potrzebowała przeciwwagi dla kościelnego uczczenia 1000 lat chrześcijańskiej Polski. Wiec oni uczcili 1000 lat Polski. Sęk w tym, ze ani Kościół, ani Polacy nie uważali, że Polska powstała w 966 roku. To komuniści tak uznali z nienawiści do Kościoła.

   Tak naprawdę początki Polskiej państwowości zaczęły się prawdopodobnie w IXw, na co wskazują zarówno kroniki, jak i znaleziska archeologiczne (to wówczas zdobywający władzę Piastowie, zaczęli podbijać kolejne grody wielkopolskie). Co było wcześniej? Pewnie to samo co w większości w Europie: małe księstwa tłukące się między sobą o władzę.

   - 20 000, 30 000 lat wcześniej? Czy on na głowę upadł? Czy on Lechitami chce uczynić wszystkich indoeuropejczyków? W takim razie Wielka Lechia jest właśnie teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   - Reszta jest niewarta komentowania. Filmik aż prosi się o parodię, w wersji ISIS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @kiera1:
   Co masz na myśli panie protestancie

  •  

   @BudkaStonogi: Nie jestem protestantem :) A co mam na myśli? Za długo by opowiadać, wystarczy przeczytać Biblię sprzed 200 lat i porównać z nowymi wydaniami. Dzisiaj niemalże każda denominacja Chrześcijańska opiera się na przeinaczonych naukach.

  •  

   @kiera1:
   I tak i nie, ale zgodzę się z tobą

Myself Essay | Pitch Perfect 3 | Sarvam Thaala Mayam (2019) DVDScr Tamil Movie Watch Online Free