Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  No będzie imba.
  Mam wykupiony netflix na dwa ekrany i korzysta też z niego moja siostra, która i tak się nie dokłada do abonementu. Wczoraj napisała do mnie czy jej koleżanka też mogłaby się dołączyć. To odpisałam, że tak średnio mi to pasuje, bo trzeba by było zmienić abonament, poza tym konto jest na mnie więc są tam wszystkie moje dane i ogólnie nie ma pewności, że będzie korzystać z jednego urządzenia i nie rozda tego dalej, zapytałam się też ile jej koleżanka mogłaby się dołożyć?
  Nie odpisała mi na żadne pytanie, a dziś widzę nową aktywnośc na koncie.
  Wkurzyłam się, że mnie olała. Szczególnie że nie jestem jakąś trudną osobą, wystarczyło ze mną pogadać i coś ustalić, że będzie tyle płacić, albo nwm nie martw się siostro bo to wporzo morda i tyle.
  Ale nie ma to jak rozdawać coś za friko, żeby być bardziej cool w towarzystwie.
  Zmieniłam hasło, wylogowałam się i czekam na reakcje, dobrze robie czy przesadzam?

  #netflix #rozowepaski #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Mistrzostwo XD #piatek #seriea #pilkanozna #mecz #heheszki #tacohemingway

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Jade autem z tatą. Między nami jak zwykle krępująca cisza. Nigdy nie umiałem z nim rozmawiać, nigdy nie zaznałem prawdziwej milości od ojca. Nigdy z nim nie rozmawialem o moich problemach. Jade autem z obcym facetem.

  #przegryw #spierdoleniewgkiepskich

  odpowiedzi (91)

Pantera negra "Pantera negra" cuenta la historia de T'Challa quien, después de los acontecimientos de "Capitán América: Civil War", vuelve a casa, a la nación de Wakanda, aislada y muy avanzada tecnológicamente, para ser proclamado Rey. Pero la reaparición de un viejo enemigo pone a prueba el temple de T'Challa como Rey y Black Panther ya que se ve arrastrado a un ... | Точь в точь | Old Skool Tagalog Reggae Classics Songs 2019 Chocolate Factory ,Tropical Depression, Blakdyak MP3